Technologia

Nasze szamba betonowe wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Dno i ściany boczne zbiornika są odlewane w całości z betonu klasy B25 oraz B30. Cała konstrukcja zbrojona jest stalą żebrowaną o średnicy od 8 do 12 mm. Do betonu dodawana są plastyfikatory oraz hydrouszczelniacze, a całość jest dokładnie wibrowana w celu usunięcia najmniejszych śladów powietrza.

Zbiorniki od zewnątrz zabezpieczane są podwójnie masą kauczukowo-asfaltową. Całość tworzy szczelne szambo betonowe doskonale odporne na działanie warunków zewnętrznych.

Każdy z produkowanych przez nas zbiorników może zostać wyposażony w specjalnie wzmocnioną płytę najazdową. Dzięki takiemu rozwiązaniu szambo można swobodnie instalować pod wjazdem garażowym lub miejscem parkingowym. 17 centymetrów zbrojonego betonu wystarczająco zabezpieczy konstrukcję szamba przed naciskiem, jaki może wywołać masa samochodu. Każdy z naszych zbiorników jest po zakończeniu produkcji poddawany rygorystycznemu testowi szczelności. Dopiero tak sprawdzony zbiornik może być wysłany do Klienta. Na nasze zbiorniki udzielana jest dwuletnia gwarancja.

Jako firma posiadamy niezbędną do produkcji szczelnych szamb betonowych aprobatę techniczną oraz atest Państwowego Zakładu Higieny. Dokumenty te pozwolą Państwu na bezproblemowy odbiór techniczny zakupionego u nas zbiornika.

Oferujemy Państwu nie tylko niezawodne, wytrzymałe i tanie rozwiązanie problemu płynnych odpadów komunalnych, ale również naszą wiedzę i doświadczenie w produkcji i montażu gotowych szamb betonowych.