O firmie Mar-Bet

Marbet s.c. to rodzinna firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji szczelnych zbiorników betonowych na nieczystości komunalne, wodę deszczową oraz gnojówkę i gnojowicę. Dzięki zaawansowanej technologicznie i jakościowo produkcji osiągamy niskie koszty. Zastosowanie betonu z własnej betoniarni obniża je jeszcze bardziej, a nam daje pewność, że użyte do produkcji materiały są najwyższej jakości. Wszystko to przekłada się na bardzo korzystną cenę naszych szamb.

Nasza firma posiada niezbędne do produkcji i dystrybucji zbiorników aprobaty techniczne oraz atest Państwowego Zakładu Higieny. Dzięki temu żaden Inwestor nie będzie miał najmniejszych problemów z odbiorem technicznym budynku podłączonego do szamba wyprodukowanego i dostarczonego przez naszą firmę.

Produkowane przez nas zbiorniki są niezwykle szczelne oraz trwałe. Oprócz produkcji zbiorników, fachowego doradztwa w zakresie szamb oraz wyspecjalizowanej ekipy montażowej, oferujemy również transport na terenie całego kraju. Ze względu na masę własną zbiorników transport odbywa się pojazdami wyposażonymi w HDS.

Nasza wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwalają nam niezmiennie od wielu lat istnieć na rynku tych specyficznych produktów. Stały rozwój projektów, wzbogacane mieszanki betonowej i nowoczesne hydroizolacje stosowane w naszych produktach to pewność, że zbiornik spełni Państwa oczekiwania i będzie wyśmienicie spełniać swoją funkcję przez długie lata.